Kees Flodder-week bij Videoland start 18 mei
donderdag 16 april 2026

Kees Flodder-week bij Videoland start 18 mei

Kees Flodder komt terug. En hoe. Veertig jaar na de iconische eerste Flodder-film, die een vaste plek veroverde in het Nederlandse collectieve geheugen, lanceert Videoland de spin-off Kees Flodder. Niet met één releasedag, maar met een hele week.

Van maandag 18 tot en met vrijdag 22 mei neemt Kees Flodder Videoland over. De nieuwe zesdelige Videoland Original start op maandag met direct twee afleveringen, waarna er elke dag een nieuwe aflevering verschijnt. Het wordt een week vol nostalgie en hilarische chaos!

Dochter Kees Junior (Ghislaine van IJperen) erft een villa van een bejaarde miljonair in het omhooggevallen Eyckendael en trekt daar met haar familieleden Donnie (Tibor Lukács), Priscilla (Dylan Jongejans), Paultje (Jack Koren) en Oma Flodder (Saskia van Iterson) in, tot ontsteltenis van stiefzoon JP (Robbert Bleij) die zint op zijn misgelopen erfenis. JP probeert samen met de achter-de-ellenbogen Charlotte (Isa Hoes) de nieuwe Flodders uit de buurt te werken en de welbekende strijd tussen de Flodders en hun rijke buurt barst los. Kees Junior, vastberaden zich niet weg te laten pesten, doet alle pogingen de vrede te bewaren, maar dan staat haar moeder Kees Flodder (Tatjana Šimić) op de stoep.

De Eyckendaelers
De buurtgenoten van Eyckendael worden onder andere gespeeld door Robbert Bleij (JP), André Dongelmans (Menno), Isa Hoes (Charlotte), Laura Bakker (Mirthe), Sidar Toksöz (Alexander) en Ferdi Stofmeel (Bert Jan).

Veel bekende gezichten
Ook zijn er veel andere bekende gezichten in verschillende bijrollen te zien, waaronder Horace Cohen die terugkeert als Oom Henkie, Serge-Henri Valcke (Lodewijk), Ronn Moss, Wesley van Klink, Oscar Aerts, Katja Schuurman, Duncan Tromp, Pieter Valley, Porgy Franssen, Monic Hendrickx, Vincent Visser, Cees Geel, Vincent Croiset, Bas Ragas, Nick Golterman en Gover Meit.

De Videoland Original Kees Flodder is een spin-off gebaseerd op het format van Dick Maas, naar een idee van Jeroen Koopman, geregisseerd door Jon Karthaus ondersteund door Erwin van den Eshof en geproduceerd door NewBe. Hoofdschrijver van de serie is Wijo Koek, bekend als schrijver van de originele serie.

Bron: RTL Nederland/BM
Foto: Jasper Suyk

Bericht delen