Duurzaam in de media: wie worden beloond?
vrijdag 9 mei 2025

Duurzaam in de media: wie worden beloond?

Op 5 juni is het zover. Dan lanceren we de eerste editie van De Hof van Edens. De eerste jaarlijkse openlucht-talkshow over duurzaamheid in de media.

Midden in het hart van het Media Park, in het openluchttheater De Hof van Edens, presenteren Harm Edens en Sanne Savelsbergh een optimistisch programma waarin duurzame initiatieven in de media worden belicht én vormgegeven. De beste initiatieven worden beloond met een Green Media Award, een nieuwe, jaarlijkse prijs die op 5 juni ook zijn eerste editie kent.

Wat ga je beleven?
Sanne en Harm gaan in gesprek met Jane Carter, ceo Universal Production Music. Universal Music zet hoog in op duurzaamheid in de muziekindustrie, maar wat houdt dat precies in? Welke initiatieven nemen zij en wat kan er nog beter?

Interview met Hajar Yagkoubi. Zij is presentator op NPO Radio 1, Next Generation keynote spreker, adviseur jongerenparticipatie en voormalig VN Jongerenvertegenwoordiger voor Nederland

Verder natuurlijk veel aandacht voor de initiatieven van de voor de Green Media Awards genomineerde mediabedrijven en personen. Samen met Sanne en Harm, dagen zij andere mediamakers en -bedrijven uit om nieuwe initiatieven te bedenken.

En er is muziek!
Dus kom, laat je informeren en inspireren om ook de mediawereld en je eigen plek daarin weer een beetje duurzamer te maken. Want samen de wereld beter maken is leuk!

Wanneer: 5 juni 2025
Hoe laat: 16.00 – 17.15 uur met aansluitend borrel.
Ontvangst vanaf: 15.30 uur
Waar: openluchttheater De Hof van Edens op het Media Park (naast de blusvijver).

Tickets zijn gratis en zijn via deze link te bemachtigen.

Bron: BM

Bericht delen