Article header image

Nominaties Lokale Omroep Awards bekend

De OLON heeft, namens de jury, de nominaties voor de Lokale Omroep Awards 2011 bekend gemaakt. Op woensdag 15 juni 2011 worden de Awards uitgereikt in Beeld en Geluid in Hilversum. In totaal zijn er 316 programma’s van 108 verschillende lokale omroepen ingezonden.

De jury bestond dit jaar uit Marieke de Vries (NOS Journaal), voorzitter, Timo Kamst (opleidingscoördinator 3FM), Jeroen Latijnhouwers (Editie NL, RTL 4), Iwan Reuvekamp (program director Q-music) en Fleur Wallenburg (NOS op 3).

Lokale Omroep van het Jaar
Alphen aan den Rijn: Lokale Omroepstichting Alphen aan den Rijn (Alphen Stad FM/TV)
Beuningen en Druten: Stichting Lokale Media Beuningen en Druten (Webfm en Webtv)
Eindhoven: Stichting Omroep Eindhoven (Studio040)
Emmen: RTV Emmen
Enschede: Stichting Omroep Enschede (TV Enschede FM)
Groningen: Stichting Omroep Organisatie Groningen (OOG)
Lopik, IJsselstein en Nieuwegein: St. Radio Omroep Lopik en Nieuwegein (RTV9)
Nijmegen: Stichting Waalstad Media (RTV Nijmegen 1)
Oss en Lith: Stichting Omroep Maasland (Maasland FM/Dtv)
Venlo: Omroep Venlo

 

Radio
Breda (Stadsradio Breda): Locals United
De Bilt (Stilob): Campus Radio
Enschede (TV Enschede FM): Enschede Actueel
Heumen (Unique FM): Gezond en Wel
Purmerend (RTV Purmerend): Purmission

Televisie
Amersfoort (Omroep Amersfoort): Documentaire Oorlog zonder Vader
Amsterdam (AT5): AT5 Nieuws
Groningen (OOG TV): STUG
Maastricht (TV Maastricht): Kijk kiM (kunst in Maastricht)
Oisterwijk (LOVO TV): Het boek van Sinterklaas

Presentatietalent
Amersfoort (Omroep Amersfoort): Nadya Sewradj (TV)
Amsterdam (AT5): Hidde van Warmerdam (TV)
Eindhoven (Studio040): Caroline van der Eerden (Radio)
Emmen (RTV Emmen): Jorien Renkema (Radio)
Haarlemmermeer (Meerradio) Gert-Jan van Ackooy (Radio)

Crossmediaal
Bloemendaal (AB Radio): De crossmediale nieuwsredactie
Deventer (Deventer Televisie): Hart voor Deventers Voetbal
Eindhoven (Studio040): Glazenhuis.studio040.nl

Bron: OLON

Bericht delen