Even tot hier trekt anderhalf miljoen kijkers ondanks later uitzendtijdstip
Het satirische programma Even tot hier wist zaterdagavond ondanks het latere uitzendtijdstip 1.584.000 kijkers te trekken.
De NPO 1-show van Niels van der Laan en Jeroen Woe was vanwege de WK-wedstrijd Argentinië-Mexico pas tegen 23.00 uur te zien in plaats van 21.30 uur. Even tot hier was het op drie na best bekeken programma van de dag. Alleen de WK-wedstrijden Argentinië-Mexico (2 miljoen) en Frankrijk-Denemarken (bijna 1,6 miljoen) en het WK Journaal (bijna 1,6 miljoen) scoorden beter.
Op primetime was Sterren op het Doek op NPO 2 het best bekeken alternatief. Het Omroep MAX-programma, waarin zaterdag Rob Kemps te gast was, trok 919.000 kijkers. RTL 4 bereikte met respectievelijk The Big Show met Ruben Nicolai en Vriendenloterij Miljonairs 709.000 en 737.000 kijkers.
Bron: Nu.nl/BM