De Luizenmoeder verbreekt eigen kijkcijferrecord
De Luizenmoeder heeft zijn eigen kijkcijferrecord verbroken. Afgelopen week hebben nog eens meer dan een miljoen mensen de eerste aflevering van het tweede seizoen gezien via uitgesteld kijken, waardoor het totaal aantal kijkers voor de eerste aflevering uitkomt op 5,1 miljoen kijkers, meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO) zondag.
Lineair keken vorige week bijna vier miljoen mensen naar de Nederlandse comedyserie van AVROTROS op NPO 3. Het record van De Luizenmoeder van vorig jaar stond op 4,7 miljoen kijkers voor lineair en uitgesteld kijken bij elkaar opgeteld. Het record voor lineair kijken vorig seizoen stond op 3,5 miljoen.
Zondag werd de tweede aflevering van het tweede seizoen uitgezonden. Die trok bijna 4,2 miljoen lineaire kijkers. Diederik Ebbinge wil geen derde seizoen maken van de serie De Luizenmoeder. Het lopende seizoen is daarmee het laatste.
Bron: Nu.nl/BM