Paul de Leeuw maakt podcastserie voor de Efteling
maandag 1 juni 2026

Paul de Leeuw maakt podcastserie voor de Efteling

Ter ere van de 74e verjaardag van de Efteling maakt het attractiepark bekend dat haar eerste podcastserie op 10 juni wordt geïntroduceerd. In Het Geheim van de Efteling gaat presentator Paul de Leeuw samen met ontwerpers, makers en experts dieper het Sprookjesbos in.

Gedurende 7 afleveringen komen verschillende onderwerpen aan bod. Het begint bij de oorsprong van de Efteling en de opening van het Sprookjesbos 74 jaar geleden. Vervolgens wordt er gesproken over het (ver)dwalen, de herinneringen en de toekomst van het Sprookjesbos. Het Geheim van de Efteling is vanaf 10 juni te beluisteren en bekijken via verschillende podcastapps en YouTube. Iedere woensdag verschijnt een nieuwe aflevering.

Op zoek naar de geheimen
In de podcastserie geeft het attractiepark een kijkje in de keuken door de ogen van presentator Paul de Leeuw. De Leeuw is bekend in het attractiepark, maar kent (nog) niet alle geheimen van de Efteling. Hij gaat in gesprek met de echte kenners en neemt de luisteraar mee in het verhaal rondom het Sprookjesbos. Waarom verdwaal je er wel eens? En hoeveel eekhoorntjes leven er?

“Net als voor velen, is de Efteling voor mij een plek van samenzijn en herinneringen maken”, vertelt Paul de Leeuw. “Het is enorm leuk en inspirerend om zoveel nieuwe dingen te leren over het Sprookjesbos. Alles dat ik nu weet, geeft voor mij iets extra’s als ik nu in het park rondloop. Ik ben enorm benieuwd hoe de luisteraar de podcast zal ervaren.”

Bron: Efteling/BM

Bericht delen