Dit Was De Radio: Gordon en Giel terug op de radio
dinsdag 2 september 2025

Dit Was De Radio: Gordon en Giel terug op de radio

Harm Edens, Arjan Snijders en Ron Vergouwen brengen wekelijks hun analyses mét een gulle lach van mooie, opvallende of grappige fragmenten van het fraaie medium: de radio. Elke dinsdag verschijnt een nieuwe aflevering in de podcast-apps.

Daarnaast is voor ‘vrienden van de show’ elke week een exclusieve bonusshow te beluisteren.

Inhoud van aflevering 218:
Gordon en Froukje de Both zijn van start gegaan op Radio 10. Hoe klinkt hun nieuwe ochtendshow en op wie richten ze zich? En hoe is de rolverdeling van dit duo?

Giel Beelen is eindelijk terug op de radio met een eigen programma. Op YourSafe Radio (de zender waar hij creatief directeur is) heeft hij nu een lunchshow vol jong muzikaal talent. Hoe is de eerste uitzending verlopen?

Qmusic bestaat 20 jaar en vierde dat uitgebreid op de zender. Hoe heeft de zender zich ontwikkeld en wat betekent Qmusic voor het huidige radiolandschap? En… wat betekent dit jubileum voor het gewicht van de huidige dj’s?

Tijs van den Brink heeft met zijn overstap naar de politiek (CDA) de journalistiek en dus ook de radio verlaten. Jarenlang was hij te horen op NPO Radio 1. Is zijn vertrek een groot verlies? We luisteren enkele hoogtepunten van Tijs (nou ja, bloopers!).

René Verkerk was dertig jaar (!) te horen op Radio 10. Hij gaat nu aan de slag bij Radio Noordzee waar hij een nieuw avontuur aangaat. We horen zijn laatste woorden na drie decennia lang presenteren op de Talpa-zender.

Een ‘intro volpraten’ is een vak. We horen een sportpresentator die dit niet lukt en een beller bij Tim op het Broek (zonder radio-ervaring?) die dit wél goed beheerst.

Verder: het Blooperblokje (met Frank Dane, Stephan Bouwman, Tim Klijn, Gordon en Froukje), Syb en de slotminuut is voor NPO Radio 2-dj Sem Chouikha.

In de bonusshow:
En in de exclusieve bonusshow voor ‘vrienden van de show’ deze week: zomerse NPO Radio 1 ‘pop-up shows’, de rubriek ‘Productie Plagiaat’ over een waterproeverij, Wierd Duk belandt in de promo van De Nieuws BV en er zijn Bonusbloopers (van Daniel Lippens, Tim Klijn, het ‘Spijkers’-cabaret en… Mieke van der Weij). Om de bonusshow te horen ga je naar Vriendvandeshow.nl/Radio.

Bron: Dit Was De Radio/BM

Bericht delen