Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in Wat Speelt Er
Wat gebeurt er als Ruben van der Meer, Andries Tunru, Anniek Pheifer, Katinka Polderman, Fuad Hassen, Marco Lopes, Ruud Smulders en René van Meurs zonder script in het nieuws van de week duiken?
In de nieuwe improvisatie-comedyshow Wat Speelt Er legt presentator Patrick Lodiers de spelers actuele onderwerpen voor. Ze weten vooraf niet wat er komt en bedenken alles ter plekke.
Het nieuws, het publiek en alles wat er in de studio gebeurt kan het startpunt zijn van een gesprek, een grap of een scène die maar één keer ontstaat. Zo krijgt de actualiteit iedere keer een onverwachte draai. Wat Speelt Er is vanaf 29 oktober om 20.30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Wat Speelt Er wordt opgenomen in De Regentes in Den Haag. Tickets voor het bijwonen van een uitzending kunnen hier besteld worden.
Bron: BNNVARA/BM
Foto: Tom Cornelissen
