Radiospel De Fluisteraar keert terug op Radio Veronica
Op maandag 22 september start op Radio Veronica weer het spannende radiospel De Fluisteraar. Na het succes van de vorige editie, waarbij luisteraars duizenden euro’s rijker werden, is het opnieuw de vraag: welke bekende persoon fluistert de zin ‘Radio Veronica, Join The Club’?
Afgelopen editie waren Hans Klok, DJ Jean en Bridget Maasland de Fluisteraars. Met alle goede antwoorden hebben luisteraars in totaal bijna € 40.000 aan prijzengeld gewonnen. Hans Klok duurde het langst om te raden; na 97 foutieve pogingen was zijn naam maar liefst € 22.400 waard.
Grote namen
Radio Veronica-dj Gerard Ekdom: “Een stem op de radio raden is één ding, maar een fluisterende stem? Dat is al helemaal een uitdaging. Het is zeker niet onmogelijk! Tip van mij: luister zo vaak als je kunt en zet je radio op z’n aller-hardst. Dat ga ik zelf overigens ook doen. Want hoewel de zenderleiding mij heeft verzekerd dat het grote namen zijn die iedereen kent, is het voor de dj’s net zo’n groot raadsel wie de fluisteraars zijn.”
Hoe werkt het?
De luisteraars van Radio Veronica maken tijdens De Fluisteraar elk uur kans op de felbegeerde jackpot. Het startbedrag is € 3.000 en loopt bij ieder fout antwoord op met € 200. Het spel wordt vanaf 22 september elke werkdag tussen 7.00 en 19.00 uur gespeeld. Luisteraars kunnen meespelen door ‘fluisteraar’ naar de app van Radio Veronica te sturen. Als ze in de uitzending komen, mogen ze een poging wagen.
Bron: Mediahuis Radio/BM