Radio 10 start campagne voor Gordon en Froukje de Both
donderdag 21 augustus 2025

Radio 10 start campagne voor Gordon en Froukje de Both

Vanaf 1 september presenteren Gordon en Froukje de Both iedere werkdag van 06.00 tot 09.00 uur de nieuwe ochtendshow op Radio 10. Het duo zorgt met herkenbare rubrieken, een vrolijke blik op de actualiteit en natuurlijk de grootste hits aller tijden voor een goed begin van iedere werkdag.

Gordon: “Radio maken is voor mij altijd bijzonder geweest, en om dat nu dagelijks te mogen doen is als terugkeren naar het oude nest. Nu alleen nóg leuker met Froukje naast me. Voor de luisteraars van Radio 10 is rustig wakker worden er niet meer bij: wij gaan zorgen voor energie, humor en vooral: een goed begin van de dag.”

Froukje de Both: “Toen dit op mijn pad kwam, hoefde ik niet lang na te denken. De ochtend is het leukste moment om mensen te raken, te laten lachen en even mee te nemen in een fijne sfeer. Gordon en ik kennen elkaar al jaren en ik kijk er enorm naar uit om met hem én de luisteraars iedere ochtend te beginnen.”

Radio 10 is een campagne gestart voor de nieuwe ochtendshow. Die loopt zowel op tv, radio, buitenreclame als online. Bekijk hier de video op YouTube.

Bron: Talpa Network/BM

Bericht delen