NPO Radio 5 Evergreen Top 1000 start 24 november
De 18e editie van Evergreen Top 1000 is te horen van maandag 24 tot en met vrijdag 28 november tussen 06.00 en 21.00 uur op NPO Radio 5. De uitzending is op deze uren ook te zien op nporadio5.nl en via NPO 1 extra.
De top 5 wordt gevormd door nummers die al jaren in de bovenste regionen te vinden zijn. In alfabetische volgorde: Avond van Boudewijn de Groot, Du van Peter Maffay, Het Dorp van Wim Sonneveld, Hotel California van Eagles en Lea van The Cats. De daadwerkelijke rangschikking van deze hoogst genoteerden onthult Simone Walraven (Omroep MAX) op de slotdag van de Evergreen Top 1000 op vrijdag 28 november tussen 20.00 en 21.00 uur. De complete lijst staat op nporadio5.nl.
De Evergreen Top 1000 wordt elke dag gepresenteerd door Bert Haandrikman (Omroep MAX), Hans Schiffers (AVROTROS), Daniel Dekker (Omroep MAX), Henk van Steeg (EO), Bert Kranenbarg (KRO-NCRV) en Simone Walraven (Omroep MAX).
Televisie
De klassiekers uit de Evergreen Top 1000 van NPO Radio 5 zijn ook te zien in het tv-programma NPO Radio 5 Evergreen Top 1000 (Omroep MAX). Presentator Bert Haandrikman neemt in vijf uitzendingen de kijkers en het publiek in de studio mee in de popgeschiedenis, met veel muziekclips en leuke weetjes. Elke uitzending schuift een NPO Radio 5-dj aan.
Andere gasten zijn onder anderen Rinus Gerritsen (Golden Earring), Frank Boeijen en Wim Kerkhof (The Amazing Stroopwafels). Daarnaast komen mensen aan het woord die een bijzondere band hebben met artiesten die in de lijst staan. NPO Radio 5 Evergreen Top 1000 is rond 15.55 uur op NPO 1 te zien van maandag 24 tot en met vrijdag 28 november.
Bron: NPO/BM