Dj Frank van ’t Hof gaat met gewicht terug naar de eighties
woensdag 7 januari 2026

Dj Frank van ’t Hof gaat met gewicht terug naar de eighties

De komende weken staan bij Radio Veronica in het teken van de jaren tachtig. Frank van ’t Hof grijpt deze maand aan om zelf ook terug te gaan naar de ‘eighties’. De middagshow-dj weegt momenteel ruim 92 kilo en gaat samen met collega-dj en personal trainer Sander Hoogendoorn de uitdaging aan om ‘weer in de 80 te komen’.

Tijdens de 80s maand draait Radio Veronica volop muziek uit de hoogtijdagen van onder anderen Michael Jackson, Madonna, Het Goede Doel en A-ha. De maand wordt traditiegetrouw afgesloten met de Top 1000 van de 80s, waarvoor luisteraars nu kunnen stemmen.

De 80s maand op Radio Veronica loopt tot en met 30 januari. In deze periode krijgt Frank van ’t Hof de kans om zijn goede voornemen waar te maken. Het startschot voor zijn uitdaging werd dinsdag gegeven met het eerste weegmoment. Frank van ’t Hof gaat op de weegschaal staan: “Dat ding loopt vast – ik weet niet of dat door mij komt.” Hij schrikt een beetje van het resultaat. “Zo! Het is 92,5 kilo.” Frank wil terug naar de 80s in gewicht, en vraagt aan Sander Hoogendoorn of dit haalbaar is.

Sander Hoogendoorn: “We moeten dus minimaal 2,6 kilo kwijtraken willen we in de 80s zitten. Dat is flink, maar het is denk ik niet onmogelijk. Het is echt wel een mooi doel!”

Sander en Frank doen elke week een nieuwe training om Frank dichter bij zijn 80s-gewicht te brengen. Ook roepen de Radio Veronica-dj’s luisteraars op om aan de challenge mee te doen door naar Radio Veronica te luisteren en het TikTok- of Instagramaccount in de gaten te houden voor speciale sportvideo’s in jaren 80-stijl.

Tijdens de 80s maand op Radio Veronica staat de zender in het teken van de beste hits uit het decennium. Hierbij is de Top 1000 van de 80s inmiddels een jaarlijks terugkerend fenomeen. Zowel vorig jaar als het jaar ervoor stond A Forest van The Cure op nummer één. Welk nummer dit jaar de lijst aanvoert, bepalen de luisteraars. Stemmen op hun favoriet kan tot en met 18 januari.

De 80s maand op Radio Veronica is tot en met 30 januari te horen, met de Top 1000 van de 80s van 19 tot en met 30 januari.

Bron: Mediahuis Radio/BM
Foto: Naomi van Verseveld/Radio Veronica (Sander en Frank)

Bericht delen