Opnames The Voice nu al gestart
Naast camera’s draaien ook de rode stoelen weer in Studio 22. Vandaag zijn de opnames van The Voice officieel begonnen. Vanuit een volledig vernieuwde studio delen RTL en ITV Studios Netherlands vandaag de eerste beelden van de studio waarin The Voice of Holland en The Voice Kids worden opgenomen. Daarmee wordt het startschot gegeven voor de terugkeer van de formats.
In januari 2026 trapt The Voice of Holland af, gevolgd door The Voice Kids later dat jaar. De presentatie is in handen van Chantal Janzen, Edson da Graça, Jamai Loman en Quinty Misiedjan. De coaches die op zoek gaan naar die unieke stem zijn voor The Voice of Holland Ilse DeLange, Willie Wartaal, Suzan & Freek en Dinand Woesthoff. Bij The Voice Kids nemen Claude, Ilse DeLange, Flemming en Emma Heesters plaats als coaches.
Het programma The Voice is begin 2022 stilgelegd, nadat verschillende betrokkenen waren beschuldigd van grensoverschrijdend gedrag. De zaken tegen coach Marco Borsato en bandleider Jeroen Rietbergen zijn geseponeerd. Tegen de zanger loopt nog wel een zaak die losstaat van het programma. Ali B is in 2024 veroordeeld tot twee jaar cel voor twee zedendelicten, die losstaan van zijn rol als coach. De rapper is in hoger beroep gegaan. De inhoudelijke behandeling staat gepland voor maart 2026.
Bron: RTL Nederland/Nu.nl/BM
Foto: ITV Studios Netherlands