Fiction Valley maakt Videoland-serie Tonnano
Wie wordt de nieuwe baas van de Achterhoek? In de nieuwe Videoland Original serie Tonnano verruilt Mocro Maffia’s publiekslieveling Tonnano, gespeeld door Khalid Alterch, de randstad voor het ruige platteland. In dit nieuwe hoofdstuk van de populaire franchise wordt wederom een aantal meedogenloze personages geïntroduceerd.
Annet Malherbe imponeert als het nietsontziende hoofd van de familie Eysinck, Sigrid ten Napel kruipt in de huid van de slimme en ambitieuze Guusje, Ramses van Hall speelt de genadeloze Jordi Jr. en Korneel Evers vertolkt de rol van de hondstrouwe, maar sadistische Rooie Roy. Ook voegen onder anderen Stefan de Walle, Asma El Mouden, Önder Doğan (Murda), Mimoun Ouled Radi, Anas Derow, Ciraj Amalal, Martijn van Eijzeren (Stuntkabouter) en Mustafa Duygulu zich bij de cast. Het zesdelige Tonnano is vanaf maandag 22 september dagelijks te streamen bij Videoland.
Na de dood van Ashraf en de veroordeling van Samira is Tonnano omringd door vijanden in Amsterdam. Met de geboorte van zijn zoon besluit Tonnano het over een andere boeg te gooien. Hij wil een eerlijk bestaan opbouwen waar Amani, de moeder van zijn baby, en haar familie wonen; de Achterhoek. Zijn komst zorgt echter voor onrust bij de beruchte drugsfamilie Eysinck, die hier al jaren de streek runnen. Als Badr, Amani’s oom, schulden blijkt te hebben bij deze familie en daarmee Tonnano’s nieuwe leven in gevaar komt, kruipt het bloed waar het niet gaan kan. Tonnano gaat de strijd aan met de beruchte familie. Wie wordt de nieuwe baas van de Achterhoek?
De serie Tonnano wordt geproduceerd door Fiction Valley en geregisseerd door Achmed Akkabi, Safi Graauw en Sergej Groenhart. De scenario’s zijn geschreven door Sergej Groenhart, Mustafa Duygulu, Yücel Kopal, Randy Oost, Randa Peters en Kevin Boitelle.
Bron: RTL Nederland/BM
Foto: Martijn van Gelder