Unbranded bouwt voor vijfde keer het decor van het Eurovisie Songfestival
Unbranded, specialist in decorbouw op hoog niveau, krijgt dit jaar voor de vijfde keer het vertrouwen om het podium voor het Eurovisie Songfestival te realiseren. Na eerdere succesvolle edities in Wenen (2015), Kiev (2017), Rotterdam (2021) en Basel (2025) werkt het team van Unbranded opnieuw aan een indrukwekkend decor voor het live muziekspektakel in Wenen, Oostenrijk.
Het decor wordt gebouwd door een team van 35 vakmensen en is gebaseerd op het ontwerp van Florian Wieder van Wieder Design. Er wordt dit jaar hard gewerkt aan het hoofdpodium, de catwalk, de green room en de interval acts. Daarnaast verzorgt Unbranded ook een aantal props voor de deelnemende delegaties. Het decor wordt in eigen huis geproduceerd op het Media Park in Hilversum en vertrekt in april naar Wenen voor de opbouw in de arena.
Mikael Olsthoorn, Managing Director van Unbranded: “Elk jaar is het weer spannend of we een bijdrage mogen leveren aan het Eurovisie Songfestival. Dat we in 11 jaar tijd dit 5 keer hebben mogen doen, maakt me enorm trots. We laten hiermee zien dat we een serieuze Europese speler zijn die op het hoogste niveau grootse decors kan neerzetten.”
Dit jaar is extra bijzonder: Unbranded viert haar 75 jarig jubileum. Sinds de oprichting in 1951 staat het bedrijf al bekend om het leveren van hoogwaardige en creatieve decors voor TV. Inmiddels zijn er ook vele toonaangevende internationale evenementen en experiences van decor voorzien. Het jubileumjaar markeert een mijlpaal waarin onze ervaring, vakmanschap en ambities samenkomen. Perfect om wederom het Eurovisie Songfestival te ondersteunen.
Bron: Unbranded/BM

