Onthulling Media Diamant Ronald van den Bersselaar op 26 juni
Op donderdag 26 juni is het zover: de onthulling van de Media Diamant op het Joop van den Endeplein op het Media Park. Dit jaar mag decorontwerper Ronald van den Bersselaar de onderscheiding in ontvangst nemen. Zoals elk jaar zal de uitreiking plaatsvinden tijdens de gezellige seizoensafsluiting van het Media Park. Iedereen is welkom vanaf 17.00 uur. Zoals elk jaar zal de onthulling worden opgeluisterd met diverse sprekers en mystery guests, muziek, hapjes en drankjes.
De Media Diamant is een onderscheiding voor medewerkers achter de schermen van televisie, radio of internet, die in hun vak uitblinken op talent, inzet, passie en vakmanschap. ‘De echte kanjers uit ons vak’ dus. De Stichting Media Diamant is in het leven geroepen om de continuïteit van deze prijs te waarborgen en heeft als streven om elk jaar een Media Diamant uit te reiken. Zowel bedrijven/organisaties als personen kunnen mensen nomineren voor een Media Diamant.
Wij nodigen je, mede namens Ronald, van harte uit om bij deze onthulling aanwezig te zijn. De onthulling zal plaatsvinden op het Media Park rond 17.30 uur en de feestelijke borrel zal duren tot circa 19.00 uur. De onthulling van de Media Diamant van Ronald wordt mede mogelijk gemaakt door de donateurs en in het bijzonder het Media Park Hilversum.
Lees ook: Decorontwerper Ronald van den Bersselaar krijgt de 19e Media Diamant
Bron: Stichting Media Diamant/BM
Foto: Ronald van den Bersselaar