dinsdag 16 januari 2018

3FM Serious Request veiling gestart

De 3FM Serious Request veiling is begonnen. Vanaf maandag kan worden geboden op onder andere huiskamerconcerten van The Opposites en Kensington. 3FM deejay Michiel Veenstra maakt tegelijkertijd live vanuit de huiskamers zijn uitzendingen MetMichiel. Ook gesigneerde spullen van artiesten, persoonlijke items van 3FM deejas, collector’s items en VIP tickets worden geveild op 3FM.

Het veilingaanbod is divers en exclusief. Gesigneerde elektrische gitaren, gouden platen van (internationale) artiesten, persoonlijke items van BN’ers, zelf presenteren op radio/tv en VIP tickets voor sportevenementen komen onder meer onder de digitale hamer. De 3FM deejays zetten zelf ook items op de veiling, zoals de originele CD-koffer van Gerard Ekdom en speciaal voor de hoogste bieder, zingt Claudia de Breij een ode over een onderwerp naar keuze. De veiling is tot en met 31 december 12.00 uur open.

Bron: Radio.nl/3FM

Bericht delen